Series
Ratings
91
Semantic ErrorRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
Born to be a FlowerRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.5- Wise and FoolishRated ★ 3.5
- Mother GamesRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 3.0- Don't Forget MeRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5- 小さな巨人Rated ★ 4.0
- Ghost WriterRated ★ 3.5