Movies
Ratings
1186
LimitlessRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The SingersRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0