Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Moon That Rises in the DayRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Story of Kunning PalaceRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Kokdu: Season of DeityRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5