Movies
Ratings
30
The PiratesRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0