Movies
Ratings
30
Steel RainRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5