Movies
Ratings
665
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0