Series
Ratings
53
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5