Movies
Ratings
289
Us and ThemRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MimangRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0