Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
RebornRated ★ 2.0
Twelve LettersRated ★ 5.0
Fangs of FortuneRated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 5.0
The Rational LifeRated ★ 2.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Only for LoveRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Love EnduresRated ★ 3.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0
Find YourselfRated ★ 3.5
You Are DesireRated ★ 3.0
Everyone Loves MeRated ★ 3.5
DerailmentRated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Go AheadRated ★ 4.5
Secrets in the LatticeRated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 5.0