Series
Ratings
217
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
LeverageRated ★ 3.0
Big IssueRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Level UpRated ★ 2.0
The Bride of HabaekRated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
Are You Human?Rated ★ 2.0
Your House HelperRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Touch Your HeartRated ★ 2.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
One Spring NightRated ★ 2.5