Series
Ratings
16
My MisterRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0