Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 4.5
The Superman AgeRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0