Movies
Ratings
431
SiratRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5