Movies
Ratings
343
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0