Movies
Ratings
220
The Big SwindleRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0