Movies
Ratings
95
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
pace makerRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0