Movies
Ratings
420
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The SuccessorRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0