Series
Ratings
29
High KickRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0