Movies
Ratings
1204
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
The CameramanRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The KidRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Bright LeavesRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 4.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Hawaiian VacationRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 3.0
Sherman's MarchRated ★ 4.0
The Fog of WarRated ★ 4.0
The Forgotten Imperial ArmyRated ★ 3.5
The Emperor's Naked Army Marches OnRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.5