Series
Ratings
67
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 3.5- DreamRated ★ 0.5
- KkangsooniRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 2.5
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 0.5- Rainbow RomanceRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0