Series
Ratings
110
The Walking DeadRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.0