Movies
Ratings
454
Don't Look UpRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0