Series
Ratings
80
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.0- You're under arrestRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 3.5
Tegami Bachi: Letter BeeRated ★ 3.0
Tegami Bachi ReverseRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Samurai FlamencoRated ★ 3.0
91 DaysRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 1.5
ARIA The AnimationRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Vatican Miracle ExaminerRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 3.0
- M&MRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5