Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.0