Series
Ratings
291
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0