Movies
Ratings
26
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0