Movies
Ratings
135
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
U-571Rated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
The Wolf's CallRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0