Titles you rated
ScrapperRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
SistersRated ★ 3.5
Silent NightRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Death of a UnicornRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Angels and InsectsRated ★ 3.0
Your Place or MineRated ★ 2.5
An American Werewolf in ParisRated ★ 2.0
Agatha and the Curse of IshtarRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Plus OneRated ★ 3.5