Series
Ratings
473
Cross Season 2Rated ★ 4.0
ScarpettaRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Death and Other DetailsRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
SirensRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Bad BehaviourRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
American Horror Story Season 12Rated ★ 3.0
War and PeaceRated ★ 4.0
JoeyRated ★ 2.0
Gossip Girl Season 2Rated ★ 3.0
Gossip Girl Season 1Rated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
EchoesRated ★ 3.0