Movies
Ratings
496
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
AnonRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5