Movies
Ratings
1381
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
7 Women and a MurderRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5