Movies
Ratings
192
TransformersRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.5