Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0