Movies
Ratings
122
The HostRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0