Series
Ratings
52- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 2.0
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 어른 김장하Rated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5