Movies
Ratings
442
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Ladies of the ForestRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0