Series
Ratings
61
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
PresidentRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0