Movies
Ratings
442
Space SweepersRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5