Series
Ratings
172
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
Major 2nd Season 2Rated ★ 3.0
Major 2ndRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0