Series
Ratings
170
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
What Six Survivors Told…Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- The Elon Musk ShowRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5- The Waste LandRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5