Series
Ratings
92
The Art of SarahRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
9-1-1 Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.0
Will Trent Season 3Rated ★ 4.0
Will TrentRated ★ 4.0
Will Trent Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Poker FaceRated ★ 4.0