Series
Ratings
26
Cowboy BebopRated ★ 5.0- FireflyRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
RiverRated ★ 3.5
Line of DutyRated ★ 0.5
The Big CRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Six Feet UnderRated ★ 4.5
The CloserRated ★ 4.0
PsychRated ★ 3.5- The Chicago CodeRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.5
Prime SuspectRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0