Movies
Ratings
618
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Miss Gold DiggerRated ★ 4.0