Series
Ratings
17- The FrogRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Childhood's EndRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5