Movies
Ratings
317
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0- HeroRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5