Movies
Ratings
1605
Feng ShuiRated ★ 1.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 1.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 2.5- Bank of SeoulRated ★ 2.5