Movies
Ratings
137
Ice AgeRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ClerksRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5