Series
Ratings
532
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 2.5
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 2.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Hell for YouRated ★ 1.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 3.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
My DemonRated ★ 2.5
Incompetent TakaRated ★ 2.5
Beautiful WorldRated ★ 3.0