Series
Ratings
10- Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0