Series
Ratings
107
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 3.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 2.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
블리치Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.5